Manicure

Projekt suwaka do paznokci – instrukcje krok po kroku ze zdjęciem

„… Jest wysoka jakość nadruku i różnorodność wzorów oraz szerokość poszczególnych wzorów niezbędna do pięknego manicure…”. Przeczytaj więcej o technice projektowania suwaków do paznokci poniżej!

Co to jest konstrukcja suwaka

Projekt suwaka do paznokci to jedna z ich technik manicure, która polega na użyciu specjalnych naklejek, cienkich folii ze wzorem. Może to być wzór na cały paznokieć lub poszczególne elementy. Pomyśl, jakie to wygodne! Zamiast płacić (dużo, uwaga) za malowanie paznokciami np. Farbami akrylowymi, taki „kawałek” można zrobić dużo taniej i szybciej!

Uwielbiam robić własny manicure, dlatego zawsze poszukuję ciekawych technik manicure. Projekt suwaka do paznokci jest teraz moim ulubionym, wzór zmieniam co tydzień. I to nie dlatego, że naklejka nie trzyma się dobrze. Ale ponieważ bardzo często lubię zmieniać swój wizerunek (w tym manicure). Takimi jesteśmy my, dziewczyny … 🙂

Oto korzyści płynące z projektowania suwaków, które są dla mnie bardzo ważne:

 • możliwość wykonania bardzo pięknego i niecodziennego manicure w domu,
 • taki manicure długo utrzymuje się na paznokciach (oczywiście z warstwą ochronną),
 • przy dobrych suwakach trudno to zrozumieć: masz na paznokciach rysunek pędzlem lub naklejkę,
 • duży wybór rysunków (holoraphic, postaci z kreskówek, malowanie, białe wzory, naklejki z motywami zwierzęcymi …),
 • zrobić manicure za pomocą suwaków znacznie szybciej niż rysowanie tego samego wzoru pędzelkiem na paznokciach,
 • Konstrukcja suwaka nadaje się zarówno do zwykłego lakieru do paznokci, jak i do lakieru żelowego.

Gdzie kupić suwaki do stylizacji paznokci

Niedawno otrzymałem uroczą paczkę z całym zestawem suwaków od ShopNailArt.ru! Wcześniej takie zakupy robiłem na chińskich stronach, ale ich jakość była daleka od ideału.

Po pierwsze, chińskie suwaki do paznokci są często zbyt wąskie dla szerokiej (lub nawet średniej) płytki paznokcia. Oznacza to, że po bokach krawędź gwoździa pozostała bez naklejki.

Po drugie, są grubsze, a naklejenie takiej naklejki na paznokieć zajęło więcej czasu.

Faceci z ShopNailArt.ru lubili suwaki do projektowania paznokci. Charakteryzuje się wysoką jakością nadruku oraz różnorodnością wzorów, a także szerokością poszczególnych wzorów niezbędną do pięknego manicure.

Projekt suwaka: instrukcja

Teraz powiem i pokażę Ci krok po kroku, jak wykonuję projekt slidera w domu. Mianowicie – taki abstrakcyjny nadruk. Do tego będę potrzebował: podkład pod lakier, kolorowy lakier bazowy (różowy), same naklejki i top.

 1. Przede wszystkim nakładam bazę pod manicure. Z reguły jest to lakier leczniczy z serii Smart Enamel.
 2. Następnie – podstawowy odcień różu i poczekaj, aż całkowicie wyschnie.
 3. W międzyczasie spójrzmy na suwaki do manicure. Projekt slidera jest dla mnie bardzo interesujący. Każdy suwak jest dostępny w tych oddzielnych torbach.
 4. Po wyschnięciu lakieru przejdź do właściwego projektu suwaka. Uwaga: każdy suwak ma nie 10, ale aż 12 zdjęć. Będziesz miał prawo popełnić błąd. Wybrałem rysunki, które chcę umieścić na paznokciach (według rozmiaru) i wyciąłem.
 5. Następnie musisz umieścić każdy kawałek w małym naczyniu z wodą (najlepiej ciepłą, jak pokazuje praktyka), poczekać chwilę, a rysunek zniknie sam.
 6. Następnie nakładam rysunek na paznokieć, poprawiam go, jeśli leży nierówno (rysunek ślizga się po gwoździu, aż wyschnie). Następnie mocno go dociskam, zwracając szczególną uwagę na miejsca w pobliżu naskórka i na końcu paznokcia. Możesz osuszyć paznokieć suchą serwetką. Uważaj jednak, aby nie przesunąć rysunku. A po kilku minutach się przyklei.
 7. Składam suchy rysunek i przycinam go tak, aby pasował do kształtu paznokcia. Na końcu transparentny top coat. Zobacz, jaki bogaty odcień i błyszczące wykończenie daje transparentny lakier.
 8. Na koniec każdego manicure (zresztą preferuję manicure nieobrzynany) pozostaje tylko zwilżyć naskórek i nasmarować dłonie kremem. Oto narzędzia, których teraz używam.

Jak widać, konstrukcja suwaka jest bardzo prosta, zwłaszcza gdy wykonujesz taki manicure nie pierwszy raz i przy pomocy wysokiej jakości materiałów!

Oto kilka innych opcji dla mojego projektu slidera (slidery z tego samego sklepu internetowego).

Co możesz powiedzieć o tak zabawnej manikiurzystce? W zimnych porach roku nawet manicure chce być „cieplejszy” pod nadrukiem Twojego ulubionego ciepłego koca.